INTERNETOWY POLSKI SŁOWNIK BIOGRAFICZNY INTERNETOWY POLSKI SŁOWNIK BIOGRAFICZNY INTERNETOWY POLSKI SŁOWNIK BIOGRAFICZNY
iPSB
  wyszukiwanie zaawansowane
 
  wyszukiwanie proste
 

LUDZIE NIEPODLEGŁOŚCI

 
W związku z przypadającą w 2018 roku setną rocznicą odzyskania przez Polskę niepodległości Polskie Radio w koprodukcji z Filmoteką Narodową Instytutem Audiowizualnym, tworzy cykl audycji „Ludzie Niepodległości”. Jest to zbiór dźwiękowych portretów ludzi, którym zawdzięczamy, że po 123 latach Polska odzyskała wolność , a młode państwo obroniło się przed bolszewicką nawałą, chroniąc całą Europę przed komunistycznym potopem. Audycje z cyklu „Ludzie Niepodległości” prowadzi redaktor Dorota Truszczak. Są one emitowane od stycznia 2017 roku w Programie 1 Polskiego Radia w każdą niedzielę o godzinie 17:15. Audycje wysłuchać można także na naszym portalu. Zebrane zostały one w naszej kolekcji Ludzie Niepodległości .
Za treści publikowane na forum Wydawca serwisu nie ponosi odpowiedzialności i są one wyłącznie opiniami osób, które je zamieszczają. Wydawca udostępnia przystępny mechanizm zgłaszania nadużyć i w przypadku takiego zgłoszenia Wydawca będzie reagował niezwłocznie. Aby zgłosić post naruszający prawo lub standardy współżycia społecznego wystarczy kliknąć ikonę flagi, która znajduje się po prawej stronie każdego wpisu.
 
 
Mecenas
 
Uzywamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.